Z wykształcenia jestem technikiem elektronikiem, dodatkowo posiadam uprawnienia hydraulika i uprawnienia elektroenergetyczne Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Naprawą sprzętu AGD, RTV oraz urządzeń gastronomicznych zajmuję się nieprzerwanie od ponad 20 lat, a od kilkunastu lat także naprawą telefonów komórkowych oraz laptopów. Przez ten czas zdobyłem bogate doświadczenie w profesjonalnej obsłudze technicznej wszystkich marek sprzętu AGD i RTV dostępnych na polskim rynku (także pracując w autoryzowanych serwisach).

Pomimo, że jestem jednym z najtańszych fachowców w Warszawie, dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług mam do dyspozycji nowoczesną pracownię wyposażoną w sprzęt kontrolno - pomiarowy i laboratoryjny umożliwiający diagnozowanie wszelkich możliwych usterek oraz dokonywanie bardzo skomplikowanych napraw jak np. eliminowanie niesprawności układów scalonych i podzespołów elektronicznych.

Dysponuję również bogatym zapleczem technicznym obejmującym dostęp do wszystkich potrzebnych, oryginalnych części zamiennych w niskich cenach, a nawet wysokospecjalistycznych środków i technik chemicznych, które niejednokrotnie dają możliwość dokonania napraw całkowicie niedostępnych żadnej z innych firm na rynku (np. chemiczne usunięcie, w sposób pewny i bezpieczny dla urządzenia, materiału uniemożliwiającego dokonanie naprawy), a przy tym znacząco poprawiających jakość i estetykę wykonanej pracy.

Zdecydowanej większości napraw dokonuję jednak "od ręki", na miejscu, u klienta, ceniąc sobie jego czas i wygodę.

Zapraszam do korzystania z moich usług !!!

Designe by www.StudioOPAK.pl